Başlangıç > günlük, popüler, TV > Nasıl ‘Kim Milyoner Olmak İster?’e Katıldım?

Nasıl ‘Kim Milyoner Olmak İster?’e Katıldım?

Şimdi facebook hesabımdan kontrol ettim. 5 Ocak gecesi yakın arkadaşım Hilal, bana yarışma katılım formunun linkini göndermiş. O gece, ben laf olsun diye doldurdum formu. Kimseye de söylemedim, tamamen “Ya tutarsa?” durumuydu. Ama bala bakın, tuttu!

Yaklaşık 1 ay sonra, 10 Şubat’ta ofisteki masamda otururken, telefon çaldı. Bir bayan, atv’den aradığını söyledi ve önümüzdeki çarşamba (15 şubat) saat 13’te beni atv Yeni Bosna Stüdyoları’na mülakata çağırdı. Bir düşündüm, Yeni Bosna ta İstanbul’un diğer ucu, gitmek için tam gün izin almak gerek filan, kim uğraşacak ya, diye. Arkadaşlara da söyledim, ” Oğlum manyak mısın? Git işte!” dediler. Neyse, şeften izin aldım o çarşamba gününe işe gelmemek için.

Bu arada bir itirafta bulunayım, ben yarışmaya katılacağım kesinleşene kadar, herhalde 6-7 yıldır yarışmayı izlemiyordum. Yeni formattan tamamen bihaberdim. Zaten bilenler bilir, evimde televizyon yok, almayı da düşünmüyorum çünkü izlemiyorum. Tivibu’ya üyeyim mesela ama yılbaşı gecesinden beri açılmamıştır, o gece de ses olsun diye açıktı.

Biz dönelim yine sürece. Çarşamba günü Acıbadem’den Yeni Bosna’ya tam 1 saatte gittim. Önce metrobüse sonra taksiye bindim. Stüdyonun yeri kabaca Atatürk Havalimanı’nın çaprazı. 12.30 gibi içeri girdim. Bir sürü insan beklemedeydi. 13 olunca bir bayan (ad konusunda berbatımdır, kusura bakmayın) bizi Müge Anlı’nın stüdyosuna götürdü. Orada yaklaşık 40 kişi 25 soruluk bir genel-kültür testi olduk. Hafif zorluydu. Ama hiç düşünmeden, tık tık doldurdum. Bilmediklerime de en uygun cevabı attım. Bu arada sorular gayet ikilemde bırakıyordu. Mesela eminim çoğu kişi Yol filminin yönetmenine Yılmaz Güney demiştir. Halbuki o sırada Güney hapisteydi. (Hoş, sinema sektörü bile filmi Güney’in sayıyor hala!)

Sınav bitince bayan sorumlu çabucak tüm kağıtları okudu ve bizi yukarıda ofis katına aldı. 2 tane kulis odasına tüm gelenleri sığdırdılar. Yanda da bir düğün programının katılımcıları hazırlanıyordu, gayet gülünecek haldeydiler. Şıkıdım şıkıdım elbiseler içinde bomboş bedenler, günümüz dünyasında düşünülmesi gereken bir olgudur bu kadın programı katılımcıları.

Sonra sırayla içeri alıp ikişer dakikadan konuştular. Sınavda 25’te 19 doğru yaptığımı öğrendim. Genel olarak doldurduğum formun üzerinden geçildi. “3 hafta içinde sizi arayacağız.” dediler ve gönderdiler.

Ama o akşam 8 civarı aradılar. Ertesi gün (16 Şubat Perşembe) 2. mülakata çağırdılar. Durum garipti. Şöyle ki ertesi gün izin alamazdım, sabah toplantıya girmem lazımdı ve zaten işlerim de vardı. Ama nasıl Şekerpınar’dan Yeni Bosna’ya gidecektim? (Arası en az 100 km vardır.) Telefonda kadın 14’te gelin deyince ık-mık ettim o yüzden. Öyle deyince, bayan “Biz sizi görmek istiyoruz!” diye ısrar etti ve 18’e çekti mülakatı. Düşündüm 3’te çıksam şirketten,  yetişirim herhalde dedim.

Sabah ofiste bir arkadaşımın öğleden sonra Beşiktaş’a gideceğini öğrendim. Sağ olsun, şef de üzerinde durmadı, istediğinde çık dedi. Mecburen arkadaşa uyunca 13 gibi çıktık şirketten. Tabii arabayla Mecidiyeköy’e bırakılınca 1.5 saatte ben vardım stüdyoya. Randevuya 3.5 saat vardı ama ben biraz duygu sömürüsü yapıp araya sıkıştım. Yine iki dakikalık bir mülakat sonucunda “3 hafta içinde haber vereceğiz.” cevabını aldım ve eve döndüm.

O akşam da yoga seansım vardı, erken gelince ben yogaya gittim. Son 2-3 aydır da yogaya giderken telefonumu evde bırakıyorum, nasılsa yoga yaparken dolapta kalıyor diye, hem de haftada 2 günden 2’şer saat olsun yanımda cep telefonu olmuyor. Güzel bir his, tavsiye ederim. Eve geldim, cevapsız aramalar var, arayım derken, telefon çaldı. “19 Şubat Pazar günü saat 10’da çekime bekliyoruz. Telefon jokerleri için yarın 17’ye kadar şu maile mesaj atın, sonra şu telefonu arayın kontrol edin. Bu arada stüdyoya çağıracaklarınızı da belirleyin, yarın arayıp soracağız.” dediler.

Haydi!!!!!!! İş gerçek oldu mu? Ciddi ciddi çıkacak mıyım ben yani? Beni bir heyecan sardı doğal olarak. Hemen jokerleri belirledim. Babam, kuzenim Arda Abi ve Nevzat Amca (kendi Bursalı ünlü bir şair ve yazardır, ben küçükken onunla sinema ve Bursa’da sanat üzerine çok konuşurduk.) Kadim dostum Engin’i de aradım, stüdyoya geleceğini söyledi.

O akşam bir de ilk defa yarışmayı izledim, internet üzerinden. Süre gelmiş, yeni joker gelmiş. Üstüne ilk 7 soru da çok gıcık geliyor, deyimler, gelenekler filan, benim alanıma pek girmez yani. Tırstım açıkçası, böyle gelirse 3. soruda patlarım dedim.

Ertesi günü istedikleri maili attım, kontrol için de aradım. İşte de yakın arkadaşlarımdan Emre geleceğini söyledi. Böylece 4 gibi aradıklarında Engin ile ikisinin adını verdim. (Aslında üçüncü de vardı da yataktan kalkamadı beyefendi, ismi lazım değil 😛 ) Ayrıca telefonda bazı kurallar söylediler: İki çift kıyafet getirilecek, çizgili veya kareli kıyafet olmayacak (kameraya uygun değilmiş), boğazlı giyilmeyecek (mikrofon için).

Böylece olay tamamlandı, cumartesi akşam bir daha arayıp beni evden alacaklarını söylediler. Eyvallah, dedim. Son teyitleri söylediler.

Diğer yazıda da yarışma gününü ve yarışmayı yazacağım. O yazı, tam 1 mart akşamı ben ekrana çıkınca yayınlanacaktır.

Reklam
 1. 25/02/2012, 19:21

  Çok şeker gelişmiş yarışma süreciniz :)) Daha bi’ dikkatle izleyeceğim 1 mart gecesini…Mutlu mesut ayrılmışsınızdır umarım 😉

 2. 26/02/2012, 01:35

  ustat su para denen mendebur degiskeni hayat formulunden sadelestirerek cikarmani diliyoruz Asli ile 🙂 yuru beea kim tutar seni 🙂

  • 26/02/2012, 11:00

   Ben oraya para için değil, kendimi kanıtlamak için çıktım, ikinci yazıda da bu hususa değineceğim, zaten bu, yarışmayı da etkiledi. Bu arada Yeni Zeylanda desteği için teşekkürler. 🙂

   • aydin
    27/02/2015, 23:33

    Benide mulakata cagirdilar 4 mart gunu bakalim ne olacak:)

 3. 190777gitar
  02/03/2012, 16:32

  Dün gece sizi Kenan Işığın programında izledim.Mükemmeldiniz. İsterdim ki diğer soruları da bilip yatma saatimi uzatsanız 🙂 ama olsun.tek engelin elimizdeyken yapmadığımız şeyler olduğunu öğrettiniz. Umarım yaşamınız boyunca hep başarıdan başarıya koşarsınız.Hayat hep yüzünüze gülsün.Allah hep yardımcınız olsun.Kendinize iyi bakın iyi günler

 4. can
  29/06/2012, 18:12

  usta mülakatta ne soruyorlar ? sorular da yani ?

  • 03/07/2012, 21:00

   Genel kültür soruları, test usülü. Her konu var.

 5. Ismet
  22/03/2013, 21:54

  Size ulasabilecegim bir mail adresi varmi acaba yarisma ve mulakat hakkinda konusmak istiyorum.

  • 28/03/2013, 18:30

   İsmet Bey, zaten ben açıklayabileceğimi yazıda yazdım. Ayrıca önemli olanın mülakat olduğuna tekrar dikkatinizi çekerim.

 6. murat uludağ
  28/03/2013, 21:26

  gitmeyin kardeşim. tamamen insanların duygularını sömürüyorlar. Paranızı boşuna vermeyin yol parası vs. 26 Mart salı günü mülakat var dediler. Pazartesi günü saat 17 :30 da Muğladan İstanbul Yenibosnaya (900 + km) yola çıktım. yanımda da birini götürdüm. Mülakat saatim 15:30 daydı. Saat sabah 11 gibi atv binasına girdim. Mülakat listesi de ekip te henüz yoktu. Starcity diye alışveriş merkezi varmış oraya gittik. oturduk. bekledik. Saat 14 00 oldu tekrar atv binasına girdik. beklemeye devam.İçeride atv de çalışan kızlar , ” eVLENECEK beyler içeriye” diye bağıranlar, havalı kızlar, mini etek giyen ve Esra erol a gelen giden misafirler, Sağdan soldan gelen 60-70 yaşında genç ruhlu çapkın erkek adaylar vs.vs. Ve sonunda -15 30 oldu saat. 7 kişi mülakata gireceğiz sözde. Gitmeden önce araştırma yaptık. 40 test ve başarılı olunursa 2. mülakat. Nerdeeeeee. 7 kişiyi 2.kata aldılar ve bi odada bekliyoruz. Sonra ilk beni içeri aldılar. daha sonra tekrar beni başka odaya aldılar. Bi bayan bekliyordu içeride. Sorular sormaya başladı. Sorduğu sorular çok açık Başvuru yapıyorsunuz ya milyoner olmak formuna. karşılaştırıyor sadece Sonra diyor ki: Arkadaşlar sizi yarın saat 19:00 a kadar ararsa olumlu oluyor ve 2.mülakata çağrılıyorsunuz, aramazlarsa olumsuz. beklemeyin. İşte kim milyoner olmak ister yarışmasının gerçeği.

 7. mehmet uzun
  19/04/2013, 14:10

  18 gun once ilkine,ondan 2 gun sonra da ikinci mulakata cagirdilar.20 test sorusundan 17 sini bilmisim.Mulakatkarda da guzel bir hava vardi cogu kisi 3-4 dakikada cikarken ben 12 dakika kalmisim.(bekleyen arkadasin ifadesi).neyse..2 haftaya kadar ararsak katilimcisiniz demektir aksi halde su ic manasinda bi cumle sarfettiler.Bugun iki hafta doldu(Su an su iciyorum)))Aradiklari sey bilgi falan degil,o yuzden hic kasmayin.Bilgi arasalar 2 soru yapabileni de almazlardi mulakata.Baska bi sey ariyorlar ama ben bilemedim:-):-)basarilar

 8. mehmet uzun
  19/04/2013, 14:16

  Ha bir de,birinci mulakati tek bir bayan yaparken ikinci de yonetmen bayan da var.ama o sizinle muhatap olmuyor,asistanin sordugu sorulara verdiginiz cevaplari,jest ve mimiklerinizi kontrol ediyor yakin gorus gozluklerinin altindan seni suzuyor caktirmadan guya..:-)sanki yarismaci degil FBI ya ajan seciyorlar sanirsiniz:-)

  • 20/04/2013, 19:51

   Aradan bunca zaman geçti lakin yine yazacağım; ‘Kim Milyoner Olmak İster’de kimse ‘soruları kesin bilsin’ diye yarışmacı seçmiyor. Sonuçta bir TV şovundan bahsediyoruz, kimin daha iyi reyting yapacağını sezerlerse onu çıkartıyorlar. Bu da oldukça mantıklı yani. Lütfen başvuracaklar, mülakata girecekler oraya ciddi olarak gitmesin, eğlenmek için, denemek için gitsin. Böylece olayın keyfini de çıkarabilirsiniz. Yani ben de katıldım ve geçti gitti, hayatıma devam ediyorum. Keyifli ve geyik bir deneyimdi, o kadar. Kasmayın yani 😀

 9. burcu
  02/05/2013, 16:30

  beni bugun mülakat için aradılar ankaradayım ve salı günü için gitcem tam olarak ne soruyorlar mülakatta yani anladım önce genek kültür testi sonra konusurken ne soruyolar boşa da gitmiş olmak istemiyorum açıkcası

  • 02/05/2013, 21:58

   Daha önce de yazdım, son kez yazıyorum (bunu yazma sebebim siz değilsiniz, geneldir, üstünüze alınmayın): Mülakatta sadece ekranda dikkat çekebilme ihtimalinize bakıyorlar, sorular da buna göre oluyor. Mülakatların tek amacı budur. Beni de engelli olduğum için kabul etmişlerdi. Gerçekten de ilgi çekmiştim. 😉 O yüzden denemek veya eğlenmek adına katılın diyorum.

 10. DK
  23/01/2014, 22:52

  Selamlar. Acibadem’den metrobuse binip nerede iniyorsunuz gitmek icin?
  Hangi metrobus daha dogrusu 🙂 Ben ulasimi merak ediyorum.
  Ve sonunda parayi alabildiniz mi?

  • 27/01/2014, 23:02

   Avcılar yönüne giden bir metrobüse binip Yenibosna’da ineceksiniz. Evet, ödülümü aldım.

   • ftmsn
    30/10/2017, 20:35

    Merhaba, ödül nasıl ödeniyor?

   • 05/11/2017, 18:22

    Banka aracılığıyla…

 11. 23/05/2014, 22:11

  acaba acık adresı paylasabılırmısınız

  • 31/05/2014, 12:59

   Burak Bey, ATV Yenibosna Stüdyoları’nı aratınca kolayca bulabilirsiniz nette.

 12. Vildan
  10/06/2014, 12:33

  İyi günler:) oncelikle tesekkur ederim çok güzel bir yazı olmuş:) sormak istedigim bir soru var aslında. Ankarada oturuyorum bugün aradılar ve yarın mülakata gelin diye aradılar. Şu an kendimden şüphe etmeye başladım acaba başka bir tarih mi dediler diye 😀 böyle mi olur bu işler acep? Siz İstanbul da olduğunuz halde birkaç gün sonraya çağırmışlar… tekrar teşekkürler 🙂

  • 10/06/2014, 20:58

   Tarih konusunda size bir şey diyemem Vildan Hanım. Telefonda dedikleri gün ve saatte gitmeniz gerekiyor sadece.

 13. Bahar
  26/08/2014, 00:22

  Merhaba. Engelli olduğum için kabul etmişlerdi yazmışsınız. Bugün beni de aradılar mülakata çağırdılar fakat mülakat yarın ve ben Giresun’da olduğum için bir sonraki mülakatta gelmek istediğimi belirttim, yedeğe aldılar. Ben de işitme engelliyim formda yazmıştım yanlış hatırlamıyorsam, sizin engeliniz nedir, ben sizin katıldığınız yarışmayı izlemedim, engelinizi ön plana mı çıkardılar doğrusu merak ettim. Yarışmada bu konuda konuştunuz mu? Teşekkürler….

  • 26/08/2014, 22:31

   Bahar Hanım, tüm dünyada yapımcılar için tek ortak amaç var o da raiting; engelli birini bir bilgi yarışmasında izlemek de her zaman raiting yapar. Bu, çok bariz. Bunu ben yarışmaya katılırken biliyordum ama televizyonda bu kadar öne çıkarılacağını düşünmemiştim. Yoksa çekimlerde bir şikayetim yoktu, doğruyu söylemem lazım. Ayrıca Giresun’dan özel geleceğiniz için belirtmem lazım, mülakat tek seferde bitmiyor. Başarılar.

 14. turgut
  04/09/2014, 11:04

  beni de bugün aradılar yarın için 11,30 a randevu verdiler.eskişehir den ikilemde kaldım gitsem mi gitmesem mi. mulakatta toplam kaç kişi çağırıyorlar

  • 04/09/2014, 22:32

   Arkadaşlar, aslında sorduğunus tüm soruların cevapları 3 yazının içinde. Oraya “kesin katılırım” diye gitmeyin, olaya eğlence diye bakın. Yoksa TV, sizi zaten harcayacak.

 15. Semih
  28/10/2014, 09:41

  29 Ekim 2014 te beni çağırdılar. Tavsiyelerinizi uygulayacağım. Teşekkürler.

 16. Belgin
  23/02/2015, 16:34

  merhabalar, ben de yarın gideceğim görüşmeye taaa Bodrum’dan:) ATV civarı alışveriş merkezi gibi bir yer var mı acaba? Çünkü uçak çok erken inecek, bol beklemem gerekecek

 17. Belgin
  23/02/2015, 16:35

  bu arada önerileriniz olursa mutlu olurum, tecrübeli biri olarak:)

  • 23/02/2015, 19:27

   Çok yakınında olmasa da var. Öneriler yazıların içinde ve daha önceki yorumlarda bulunuyor.

 18. 29/03/2015, 21:20

  Meraba

 19. NEDRET
  04/06/2015, 13:52

  Gidecek arkadaşlara önerilerim:
  1- Metrobüsle Yenibosna durağında inip, üst geçitten E-5 tarafına geçin, yol kenarında üzerinde ATV yazan dolmuşa binin, 2 dakikada ATV Stüdyosuna varırsınız. Kapıdaki görevli “randevu saatine yarım saat kalanları içeri alıyoruz” diyor. Dışarıda yol kenarında beklemenizi istiyor. Dinlemeyip, sol taraftaki kapıdan içeri girin, görevliye isim listesinden işaretletip, güvenlik kontrolünden geçerek, bahçedeki oturma yerlerinde bekleyin. Randevuya yarım saat kala, kapalı binaya geçerek, bekleme salonunda çağrılmayı bekleyin. Kapalı yerde; tuvalet, otomatlı su-meşrubat ve yiyecek makinaları var.
  2-Bekleyenlerin hepsi Anadolunun çeşitli yerlerinden, uçakla ve otobüsle maddi ve manevi fedakarlık yaparak gelmişler. Elazığ,Kayseri, Adana, Mersin gibi. Çoğu öğrenci veya yeni mezun. Telefonda bilgi verilmediğinden, ne ile karşılaşacaklarını bilmiyorlar. Sabah 10-15 saatlik otobüs yolculuğu ile gelip, saatlerdir randevu saatini bekleyenler var. Randevu saatinden 15 dakika önce gelmek yeterli. Yakınlardaki Starcity Alış-veriş merkezinde vakit geçirilebilir. Yürüyerek 15-20 dk.
  3-Randevusu gelenler toplu halde yukarı kata alınıyor. 2-3 dakikalık sohbet ediliyor. Görevlinin önünde başvuruda doldurduğunuz form var. “Kendini anlat, kaç para kazanmayı hedefliyorsun, parayı ne yapacaksın” gibi klasik sorular soruluyor. Sonrada “akşam saat yediye kadar aramazsak, çağrılmayacaksın demektir. Ararsak, yarın tekrar geleceksin” deniyor. Sırf 2-3 dakikalık bu görüşme için, adayları Trükiye’nin dört yanından çağırıyorlar.
  4-İstanbul dışından gelmiş adaylar bu durumu bilmediklerinden, çoğu dönüş bileti almış veya kalacak yer sorunu olanlar. Akşam yedide “yarın gel” denilse, nerede kalacaklar? Aranmasalar, o saatte dönüş bileti bulabilecekler mi? Bunu düşünen yok.
  5-Bir gün sonra çağrılanların kameralı deneme çekimi yapılıyor. Sonra gönderiliyor. Esas yarışmaya çağrılacağınız garanti değil. Ne zaman çağrılacağınız belli değil. Bekleyeceksiniz.
  6-Düz bir adaysanız, yani değişik bir hikayeniz yoksa, çok renkli bir tip değilseniz, hiç boşuna masraf etmeyin ve zamanınızı boşa harcamayın. İnsanların iyi niyetini istismar ediyorlar. Yarışmaya katılıp para kazanma ve TV’de görünme heveslerini bildiklerinden, adayların verdikleri emekler onların hiç derdi değil. “Kim rezil olmak ister” yarışması gibi. Adaylar yaptıkları masraflar ve yorgunluklarla başbaşa, hüsranla geri dönüyorlar.
  7-Bu çağda adayları masraf ettirip, işlerinden izin aldırıp, İstanbul’a çağıracaklarına, SKYPE’dan görüntülü seçme yapsalar ve beğendiklerini çağısalar, enazından ilk elemede insanları mağdur etmezler. Bugün şirketler bile işe alacakları adaylarla internetten görüntülü mülakat yapıyorlar. Bunu söylediğinizde,” Bize üç milyon kişi başvurmuş, bekliyor, istemeyen gelmez” gibi sığ ve vurdumduymaz cevap verebiliyorlar.
  Sonuç olarak; siz siz olun, reyting getirecek renkli bir kişiliğiniz, hikayeniz veya görüntünüz yoksa boşuna paranızı ve zamanınızı harcamayın. Bol şanslar.

 20. ast
  01/02/2016, 16:12

  Yazdıklarınız için teşekkür ederim öncelikle , fakat benim ekranlardan izlediğim yarışmada her çıkan yarışmacıda reyting yapacak yada ses getirecek yarışmacılar değiller. Çok sıradan içimizden insanlarda yer almakta…

  • 03/02/2016, 22:27

   Ben 4 yıl önce katıldım ve açıkçası televizyonum olmadığından yarışmayı da izlemiyorum (yapımcıya bunu söyleyince şaşırmıştı). Bu görüş de, geçirdiğim 1 hafta sonunki izlenimimdi.

 21. 17/03/2016, 11:22

  Yah arkaaslar Allah askina biri cevap versin. Kim Milyoner Olmak Istiyor’a sadece ogrenciler mi katilabiliyor? Cunku formda Su An Okudugunuz Okul soruyor. Ama yarismayi izlediginiz de ogrenci olmayanlari da goruyorsunuz. Anlamadim nasil bir sacmalik!

 22. 08/07/2016, 22:04

  Merhabalar! Yazınızda ödülle ilgili bir bölüme rastlayamadım. Ne kadar bir sürede ödülünüzü alabildiniz acaba?

  • 16/07/2016, 13:07

   Daha önce yazmış olmalıyım ama yayından 9 ay sonraydı.

 23. derya
  28/10/2016, 20:31

  😅

 24. fatih
  18/12/2016, 23:05

  14 aralıkta mülakata gittim. Pek ümidim yok ama en azından istanbulu gezmiş oldum 🙂

 25. Glas
  07/02/2017, 22:12

  Merhaba bende geçen evde otururken form doldurdum hiç beklemiyordum benide aradılar yarın atv ye gidicem mülakat için ama çok heyecanlıyım ben muhtemelen mülakatta patlarım gibi geliyor 😂

 26. bilgi yarışmacısı
  09/03/2017, 03:37

  ben başvuru yaptım mülakata çağırdılar mülakatta 20 soruya 20 doğru cp verdim daha sonra 2. mülakata çağırdılar orda 10 soru sordular 7 tanesine doğru cp verdim sonra bana dedilerki hayat hikayeniz çok güzel yarışmanın ortasında size sorsak bunu aynısını anlatabilirmisiniz dediler tabiki dedim sonra kulağım da küpe olmadığından saçımın uzun olmayışı sakalımın olmaması beni korkutmaya başladı çünkü ENTELEKTÜEL bir görünümüm yoktu MAYMUNDAN 3 gün önce doğmuş bir tipim vardı tıpkı NEANDERTAL bir görünümüm vardı son mülakatata MELTEM KAYALI isminde biri bana değişik değişik sorular sordu coğrafya resim genel kültür edebiyat vs.vs. çok harikasınız ama tipiniz müsait değil dercesine konuşma orda kaldı ne aradılar ne sordular yani kulağıma küpe taksaydım saçıma kaynak yapsaydım direk yarışmacığdım ne diyelim türk milletin kafasındaki entelektüel görünüm kulağındaki küpesi saçının uzun olmasından ibaretmiş yarışmada söylenen en son söz gibi sağlık olsun klişe lafa kapattık

  • Fatma
   13/01/2018, 10:18

   Beni de mulakat icin cagirdilar hemde iki mulakat varmis ben diyarbakirliyim ne yapmaliyim sizce

   • 13/01/2018, 11:30

    Mülakat sistemi değişmiş diye duydum ama esas olarak ekranda reyting yapma olasılığınıza baktıklarını söyleyebilirim.

 27. aycN
  02/02/2018, 11:36

  Mulakata ilk gun aramazlarsa daha aramazlarmı

 28. Cansel
  19/08/2018, 01:16

  Çok güzelmiş ama anlamadığım o kadar çok isteyen içinde onun seçilmesi mucize gibi sonuçta o kadar çok da istemiyo olsa gerek

 29. Kenan Tastan
  28/02/2019, 06:30

  O salak formda telefon hanesine telefon yazilmiyor sahtekarlık yani

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: